برای استفاده از خدمات حجره ذوق ، خریداران و فروشندگان موظف به رعایت و قبول شرایط حجره ذوق می باشند.

1- استفاده و بهره برداری از کلیه پلتفرم های متعلق و مرتبط با www.hojrezogh.ir  برای تمام کسانی که قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران را قبول دارند به عنوان فروشنده/خریدار به شرط رعایت شرایط و قوانینwww.hojrezogh.ir  آزاد خواهد بود.

2- حجره ذوق توسط شرکت و شتابدهنده ذوق ، عضو هلدینگ دانش بنیان ذوق به شماره ثبت 532863 ، جهت حمایت از مشاغل خانگی راه اندازی شد. هلدینگ دانش بنیان ذوق در جهت کمک به توسعه و رونق کسب و کارهای کوچک و نوپا به تمام کسانی که صاحب مشاغل خانگی هستند به رایگان و با شرایط خاص، یک صفحه اختصاصی جهت فروش محصولات در اختیار آن‌ها می‌گذارد.

3- افراد برای استفاده بهره‌برداری از هرگونه خدمات ارائه شده در حجره ذوق ( خرید و فروشندگی) باید ضمن پذیرفتن تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در این صفحه در سایت حجره ذوق حساب کاربری ایجاد نمایند.

4-برای ایجاد حساب کاربری در حجره ذوق چه برای فروشندگی و چه برای خرید ، لازم است یک ایمیل/جیمیل و شماره همراه معتبر و متعلق به خود شخص ارائه شود. تمامی مسئولیت های مالک شماره همراه و ایمیل/جیمیل بر عهده شخص کاربر میباشد.

5-هر شخص با یک ایمیل/جیمیل و شماره همراه ، می تواند فقط یکبار در حجره ذوق ثبت نام نماید.

6-مسئولیت حفاظت از نام کاربری و رمز عبور و کلیه اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت نام در حجره ذوق بر عهده شخص کاربر میباشد.

7-نام کاربری انتخاب شده توسط شخص به صورت عمومی قابل نمایش بوده و با تمامی فعالیت های کاربر در حجره ذوق پیوند خواهد خورد ( گذاشتن نظر، خرید ، فروشندگی و ..) . لذا در استفاده از نام های مغایر با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران اکیداً خودداری نمایید. حجره ذوق  می تواند در صورت مشاهده نام کاربری مغایر با این قوانین، حساب کاربری شخص را بدون اطلاع قبلی مسدود نماید.

8-با ایجاد حساب کاربری در حجره ذوق ، هیچ نوع تعهد ،توافق و یا قراردادی نظیر ایجاد شعبه، سرمایه گذاری، مشارکت ، استخدام و یا نظایر آن ها فی ما بین کاربر و حجره ذوق به وجود نخواهد آمد.

9-در روند ثبت نام در حجره ، در صورت لزوم ارائه برخی مدارک و احراز هویت الزامی می باشد. در صورت عدم فرستادن مدارک لازم به حجره ذوق در مدت معلوم ، حساب کاربری شخص توسط حجره ذوق بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و هیچ خدماتی به کاربر ارائه نخواهد شد.

10-صحت اطلاعات وارد شده توسط کاربر (خریدار/ فروشنده)  بر عهده خود شخص می باشد و حجره ذوق هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات وارد شده توسط شخص را قبول نمی کند.

11- کاربر (خریدار/فروشنده ) موظف است اطلاعات خواسته شده برای ثبت نام (نام و نام خانوادگی،آدرس،شماره تماس،شماره حساب بانکی،کدپستی و …) را بصورت کامل وارد نماید.

12-مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی ناشی از عدم رعایت قوانین حجره ذوق توسط فروشنده و یا خریدار بر عهده کاربر می باشد.

13- ثبت نام در حجره ذوق به عنوان فروشنده کاملاً رایگان می‌باشد و اشخاص می توانند با ساختن حساب کاربری صفحه فروشگاهی محصولات خود را ایجاد کنند، ولی به ازای معاملات انجام گرفته به صورت آنلاین و از طریق درگاه پرداخت با توجه به کسر مالیات و قوانین حجره ذوق درصد مشخصی به حجره ذوق تعلق خواهد گرفت.

14-جهت استفاده از خدمات حجره ذوق و خرید از آن ، باید حساب کاربری توسط شخص در سایت ایجاد گردد ، ثبت نام به عنوان خریدار و یا فروشنده در حجره ذوق کاملاً رایگان می باشد.

15-کلیه مراودات و ارتباط فروشندگان در حجره ذوق با مشتریان بر عهده کاربران بوده و حجره ذوق هیچ گونه مسئولیتی در قبال خرید و فروش محصولات و ارتباط فروشنده و خریدار را بر عهده نخواهد گرفت.

16-نحوه و زمانبندی ارسال محصولات کاملا بر عهده فروشنده می باشد. لذا در صورت عدم ارسال کالا  و یا تاخیر در ارسال کالا،  میزان کیفیت کالا ، عدم تشابه کالا با عکس مربوطه آن، گران بودن کالا و  تمامی مواردی که مربوط به کالا و فروشنده میشود ، حجره ذوق هیچ مسئولیتی را در این زمینه قبول نمی‌کند و تمامی مسئولیت ها برعهده فروشنده می باشد.

17-در صورت مشاهده و یا گزارش تخلف کاربر( فروشنده/خریدار ) در روند خرید و ارسال محصول توسط حجره ذوق ، حساب کاربری شخص از طرف حجره ذوق مسدود خواهد شد.

18-با به وجود آمدن حتی یک شکایت از فروشنده و یا خریدار ، حجره ذوق می‌تواند حساب کاربری را بدون اطلاع قبلی مسدود نماید.

19-پلتفرم حجره ذوق با هدف تسهیل در رونق کسب و کارهای کوچک و نوپا و مشاغل خانگی ایجاد شده است. لذا هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای ایجاد شده توسط کاربران را قبول نمی کند.